dinsdag 14 februari

Een zonnige en zachte Valentijn. Vanochtend is het eerst nog wel koud.

Vanochtend is het koud maar dankzij de zon zal de temperatuur snel oplopen. We kunnen in Limburg maxima rond 13 of lokaal misschien wel 14°C verwachten. Op beschutte plekjes kan het in de zon vlotjes meer dan 15°C worden.

De wind waait zwak uit het zuiden tot zuidoosten. Het belooft een grotendeels zonnige dag te worden.

De UV-waarde bereikt deze tijd van het jaar nog maar een piek tussen 1 en 2. Veruit de meeste huidtypes kunnen hierdoor dus nog niet verbranden, al zouden de bleekste winterhuidjes na lange tijd in de zon misschien toch al een verkleurd tintje kunnen krijgen.

In de nacht naar woensdag koelt het weer flink af. De minima komen in de buurt van het vriespunt uit en overal in Limburg zal het aan de grond gaan vriezen.

Laatste update: Ruben - 08:11u | Powered by BNS hybrIT

zo 03 aug

12
24
60
W2-4

Tot na 20 uur droog

Zondag blijft het in Limburg lange tijd droog met zon en hoge sluierbewolking.
Na 15 uur zal de bewolking geleidelijk dikker worden, waardoor de zon het steeds moeilijker krijgt om zich te tonen.

In het tweede deel van de avond vergroot de kans op buien vanuit het noordwesten. De kans is groot dat de eerste buien ons pas na 19 uur bereiken. Volgens de meeste weercomputers blijft het op veruit de meeste plaatsen droog tot na 21 uur.

De temperatuur bereikt een maximum tussen 23 en 24°C. Uit de wind zal het dus zeker aangenaam vertoeven zijn.
In een open omgeving zorgt de matige westenwind voor een verkoelend effect.


Update zaterdag 2 augustus, 12:02

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting

ma 04 aug

15
26
20
W2-4

Op de meeste plaatsen een droge dag

Maandag blijft het in Limburg op vele plaatsen volledig droog. Mogelijk dagen er in de (late) avonduren enkele buien op, maar dat is nog onzeker.

Met behulp van de zonnige perioden, stijgt de temperatuur richting een maximum rondom 25°C.
Er zal hierbij een matige westenwind komen te staan. Namiddag bedraagt de gemiddelde windsnelheid zo'n 25 km/u.


Update zaterdag 2 augustus, 16:54

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting

di 05 aug

12
23
20
W3

Wisselend bewolkt

Dinsdag wordt het wisselend bewolkt. De kans op een bui is beperkt.

De temperatuur geraakt aan een maximum in de buurt van 23°C.


Update vrijdag 1 augustus, 9:32

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting