zaterdag 1 februari

Vannacht vorst. Zaterdag droog met brede opklaringen.

Vannacht blijft het droog en grotendeels helder. De wind zal ook grotendeels wegvallen. Beide ingrediënten zorgen dan ook voor een vlotte temperatuurdaling.
Tegen zaterdagochtend kan de temperatuur in Limburg tot gemiddeld -3°C zijn gezakt. Vooral in landelijke en laaggelegen regio's is er kans op grondmist of dikkere mistbanken.

Regionaal zou er op zaterdagochtend dus eerst wat ochtendgrijs aanwezig kunnen zijn. In de loop van de ochtend lost dit op en komt er veel ruimte voor de zon. Die zon kan in andere regio's al van bij de start aanwezig zijn boven de witte grassprietjes.
Het blijft verder heel de dag droog met brede opklaringen. 

De temperatuur loopt uiteindelijk op tot een maximum in de buurt van 6°C.
De wind komt uit het zuidoosten tot oosten en zal amper voelbaar aanwezig zijn.

In de nacht naar zondag zal het opnieuw meerdere graden gaan vriezen.

Laatste update: Ruben - 22:18u | Powered by BNS hybrIT

zo 03 aug

12
24
60
W2-4

Tot na 20 uur droog

Zondag blijft het in Limburg lange tijd droog met zon en hoge sluierbewolking.
Na 15 uur zal de bewolking geleidelijk dikker worden, waardoor de zon het steeds moeilijker krijgt om zich te tonen.

In het tweede deel van de avond vergroot de kans op buien vanuit het noordwesten. De kans is groot dat de eerste buien ons pas na 19 uur bereiken. Volgens de meeste weercomputers blijft het op veruit de meeste plaatsen droog tot na 21 uur.

De temperatuur bereikt een maximum tussen 23 en 24°C. Uit de wind zal het dus zeker aangenaam vertoeven zijn.
In een open omgeving zorgt de matige westenwind voor een verkoelend effect.


Update zaterdag 2 augustus, 12:02

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting

ma 04 aug

15
26
20
W2-4

Op de meeste plaatsen een droge dag

Maandag blijft het in Limburg op vele plaatsen volledig droog. Mogelijk dagen er in de (late) avonduren enkele buien op, maar dat is nog onzeker.

Met behulp van de zonnige perioden, stijgt de temperatuur richting een maximum rondom 25°C.
Er zal hierbij een matige westenwind komen te staan. Namiddag bedraagt de gemiddelde windsnelheid zo'n 25 km/u.


Update zaterdag 2 augustus, 16:54

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting

di 05 aug

12
23
20
W3

Wisselend bewolkt

Dinsdag wordt het wisselend bewolkt. De kans op een bui is beperkt.

De temperatuur geraakt aan een maximum in de buurt van 23°C.


Update vrijdag 1 augustus, 9:32

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting