

Vrij koud en zonnig met soms hoge sluierwolken
Vandaag is het in Limburg meestal zonnig en toch ook wel vrij koud.
Vanochtend vriest het op de meeste plaatsen in Limburg 4 tot 5 graden. Namiddag wordt gedurende enkele uren zo'n +3 tot +4°C.
Vanavond en in de nacht naar dinsdag zal het wederom gaan vriezen. De temperatuur zakt naar -2 tot -5°C.
Het blijft rustig en droog.
Laatste update: Ruben - 08:08u | Powered by BNS hybrIT

Weermodellen
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Radar & satelliet
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Waarnemingen
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.