vrijdag 23 juli

Zonnig zomerweer

Vandaag wordt het in Limburg opnieuw een zonnige zomerdag. Vanaf de late namiddag komt er vanuit het zuidwesten wel meer en meer hoge sluierbewolking opzetten. Dit zal waarschijnlijk voor een kleurrijke zonsondergang zorgen. Om 21:34 verdwijnt de zon achter de horizon. Tegen die tijd zal de temperatuur gezakt zijn naar een waarde om en bij 21°C nadat in de late namiddag een maximum rond 25 a 26°C werd bereikt.

De wind komt uit het noordoosten en is zwak tot matig van kracht.

De nacht naar zaterdag verloopt wisselend bewolkt met zachte temperaturen. We krijgen minima rond 15°C.

Zaterdag neemt de kans op buien toe. Op sommigen plaatsen kan het dan even stevig onweren.

Laatste update: Ruben - 08:35u | Powered by BNS hybrIT

zo 13 jul

16
25
45
NW0-3-1

Veel wolken en vooral over het noorden soms wat lichte regen of een buitje

Zondag zullen er aanvankelijk veel wolken over Limburg aanwezig zijn. Vooral over het noorden zou er soms wat lichte regen kunnen vallen. Hoe meer naar het zuiden, hoe groter de kans dat het meestal of zelfs volledig droog blijft. Onweer valt niet te verwachten.

Namiddag krijgen we een afwisseling van zon en stapelwolken. Het is niet uitgesloten dat enkele stapelwolken resulteren in een kortdurende bui.
De avonduren verlopen droog.

De temperatuur is afhankelijk van de ruimte die de zon krijgt. Hoe meer opklaringen, hoe sneller het 25°C wordt. Lokaal kan de temperatuur verder klimmen tot 27°C. 
Van de 30°C die enkele dagen geleden nog op de weerkaarten stond, is er echter geen sprake meer. Behalve misschien nog op een beschut plekje in de tuin of op een zonnig terras.

Doordat er weinig wind staat zal het sowieso wel warm kunnen aanvoelen.
's Ochtends is het zelfs windstil, namiddag waait er een zwakke noordwestenwind.


Update zaterdag 12 juli, 10:54

Lees meer
95%

Zekerheid weersverwachting

ma 14 jul

16
30
20
W2-5-3

Hoge temperaturen met namiddag veel wind

Op maandag is de kans op een bui klein, maar de nodige marges in acht genomen kunnen we een lokale bui nog niet helemaal uitsluiten.
Het blijft echter veruit overwegend droog met vaak ruimte voor de zon. Namiddag zullen er ook stapelwolken aanwezig zijn.

De temperatuur bereikt een maximum tussen 28 en 31°C, afhankelijk van de bewolkingsgraad in de namiddag.

Tegen de middag steekt er een matige tot soms zelfs vrij krachtige westenwind op.


Update zaterdag 12 juli, 11:03

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting

di 15 jul

15
25
25
W3-4

Minder warm

Dinsdag wordt het wat minder warm, met nog maxima rond 24 a 25°C.
Een buitje is niet uitgesloten, maar het blijft toch wel veruit overwegend droog.


Update donderdag 10 juli, 12:13

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting