vrijdag 25 november

Zacht en grotendeels droog

Vandaag beleven we in Limburg opnieuw een zachte najaarsdag met maxima rond 10 of lokaal 11°C.

Doorheen de dag krijgen we een afwisseling van wolkenpartijen, enkele opklaringen maar ook een aantal lokale buien. Vanuit het westen schuift er in de loop van de voormiddag een buienzone richting Limburg. Naarmate deze verder naar het oosten trekt zal er steeds minder van overblijven. Mogelijk houden heel wat regio's in Limburg het uiteindelijk zelfs helemaal droog.

Ook namiddag blijft het op de meeste plaatsen droog, in de vooravond zou er mogelijk even een lokale bui kunnen opduiken. 

Met gemiddeld 2 tot 3 Beaufort uit het zuidwesten doet de wind het vrij rustig aan. 

In de nacht naar zaterdag wordt het fris met kans op lokale grondvorst, vooral dan in landelijke valleien.
Op de koudste plekjes zouden er ook grondmistbanken gevormd kunnen worden.

Laatste update: Ruben - 08:56u | Powered by BNS hybrIT

ma 12 mei

8
24
1
O2-3

Zonnig

In de nacht naar maandag blijft het helder. De (bijna) volle maan zal dus weer heel de avond en nacht mooi te bewonderen zijn.
De temperatuur valt tegen de ochtend terug naar een graad of 7.

Maandag krijgen we in Limburg en omstreken opnieuw veel zonneschijn. In het tweede deel van de dag zullen er langs de Frans Belgische grens een aantal buien vallen. Op de radarbeelden kan het er dreigend uitzien, maar deze buienzone blijft volgens alle berekeningen ten zuiden van Limburg. Over het zuiden van de provincie kan er hooguit tijdelijk wat meer middelbare bewolking opdagen.

De temperatuur bereikt een maximum in de buurt van 24°C.
De wind komt uit het oosten aan gemiddeld 2 a 3 Beaufort.

In de nacht naar dinsdag klaart het weer volledig uit.
De minima komen rond 7 a 8°C uit.


Update zondag 11 mei, 11:25

Lees meer
95%

Zekerheid weersverwachting

di 13 mei

9
24
2
O2-3

Zonnig

Dinsdag wordt opnieuw een zonnige dag. Het blijft overal droog.

De temperatuur klimt andermaal vlot voorbij de kaap van 20°C. En de UV komt in de buurt van niveau 6 uit.
Er komt een vrij matige oostenwind te staan.


Update zondag 11 mei, 11:23

Lees meer
90%

Zekerheid weersverwachting

wo 14 mei

10
23
5
NO2-3

Eerst zonnig, later meer sluierwolken

Het eerste deel van woensdag zal zonnig verlopen. In de loop van de dag komt er vanuit het noorden meer en meer hoge tot middelhoge sluierbewolking opzetten. Het blijft droog.

De temperatuur loopt op tot een maximum tussen 22 en 24°C.
De wind draait iets meer richting noordoost en haalt gemiddeld 2 tot 3 Beaufort.


Update zondag 11 mei, 8:56

Lees meer
90%

Zekerheid weersverwachting

do 15 mei

8
22
0
N2-3

Zonnig en droog.

Ook op donderdag blijft het zonnig en droog.
De temperatuur komt namiddag uit tussen 21 en 23°C, afhankelijk van de precieze windrichting. Die windrichting komt ergens tussen noord en oost uit.


Update zondag 11 mei, 8:59

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting

vr 16 mei

8
24
2
NO3

Meestal zonnig

Ook voor vrijdag staat er veel zonneschijn op de weerkaarten.
De temperatuur blijft het goed doen, met maxima rond 23 a 24°C.
De UV bereikt een piek rond niveau 6. Het blijft dus ook opletten voor zonnebrand.


Update zondag 11 mei, 8:56

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting