zaterdag 22 november

Koud maar droog met eerst kans op mist en daarna veel zon. In de nacht naar zondag kans op sneeuw.

Vannacht zal het onder een open hemel overal stevig gaan vriezen.
Lokaal kan er bij het ochtendgloren zelfs matige vorst inzitten.

Zaterdag begint de dag dus met vorst. Ideaal voor wie een mooie wandeling tussen de wit berijpte vegetatie langs Limburgse velden en wegen wil maken. 

We houden het heel de dag droog. Voormiddag is er wel kans op aanvriezende mist. Eens die mist verdwenen is, zal het zonnig blijven tot de zon weer achter de horizon is verdwenen. Dat gebeurt reeds omstreeks 16:37.

Namiddag wordt het maximaal 3 a 4°C.
De wind komt uit het zuidwesten aan gemiddeld 2 a 3 Beaufort.

In de loop van de avond zal het eerst gaan vriezen.
Tegen middernacht wordt de vorst getemperd als gevolg van een toename van de bewolking. 
Na middernacht kan er dan vanuit het westen wat sneeuw vallen. De sneeuwzone verliest aan intensiteit naarmate ze verder naar het oosten opschuift.
Momenteel lijkt er voor het oosten hooguit een centimetertje in te zitten. Meer naar het noordwesten zou dat bij het ochtendgloren mogelijk 2 a 3 centimeter kunnen zijn. Ondertussen zal de temperatuur wél reeds oplopen tot boven nul. Het is dus niet zeker dat er zondagochtend overal in Limburg een wit laagje aanwezig zal zijn. (!!!)

Laatste update: Ruben - 16:57u | Powered by BNS hybrIT

zo 23 nov

-1
4
60
ZW2-3

Kil met veel wolken en kans op wat neerslag.

Zondag begint de dag met temperaturen rond het vriespunt.
In de loop van de dag kan er mogelijk langdurig neerslag vallen. Mogelijk wordt dit eerst sneeuw of smeltende sneeuw, met kans op een tijdelijk sneeuwlaagje. In dat geval blijft de temperatuur steken op 2 a 3 graden.

Komt de zon er eens even door, dan kan het tijdelijk 4 a 5°C worden. 
 

Update donderdag 20 november, 14:24

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting

ma 24 nov

4
7
98
W2

Regen

Voor maandag staat er een grote regenkans op de weerkaarten.
De wolken en zachte westenwind zorgen ervoor dat de dag met positieve temperaturen aanvangt, maar ook dat er doorheen de dag weinig bovenop komt.
De wind doet het rustig aan.


Update vrijdag 21 november, 9:38

Lees meer
80%

Zekerheid weersverwachting