

Namiddag zeer wisselvallig en vrij winderig.
Ook vanavond blijft het meestal droog. Toch blijft de kans op een aantal lokale buien aanwezig. Daarbij kan het op sommige plaatsen onweren.
De temperatuur doet het al bij al niet slecht. We kunnen tussen de buien een maximum rond 23°C verwachten.
De wind waait vanuit het zuidwesten aan gemiddeld 4 Beaufort en windvlagen tot 40 km/u. Bij goed ontwikkelde buien kunnen er windstoten tot 60 km/u voorkomen.
In de nacht naar dinsdag blijft de kans op lokale buien aanwezig, vooral dan over het noorden van onze provincie.
Er waait nog steeds een matige zuidwestenwind en de temperatuur valt terug naar een graad of 13.
Laatste update: Ruben - 17:55u | Powered by BNS hybrIT

Weermodellen
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Radar & satelliet
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Waarnemingen
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.