zaterdag 23 mei

Een fris en pittig windje

Voormiddag blijft het in Limburg zwaar bewolkt. Volgens de radarbeelden kan er wat lichte regen vallen, maar de meeste druppeltjes verdampen tijdens hun val naar de bodem. Op vele plaatsen is en blijft het dus helemaal droog. 

Namiddag zal er steeds vaker ruimte komen voor de zon. Toch zullen er ook nog nieuwe stapelwolken kunnen ontstaan, welke vooral over het oosten hier en daar een buitje zouden kunnen opleveren.

Er zal vandaag een pittig windje over Limburg waaien. De westenwind zal gemiddeld 4 tot 5 Beaufort halen, met soms windvlagen tot zo'n 45 km/u. Deze wind voert vrij frisse lucht naar onze omgeving, waarin het moeilijk wordt om de kaap van twintig graden te bereiken. Op beschutte plekjes zou die twintig graden namiddag tijdens de zonnige momenten wel eens kunnen bereikt worden. Zodra de zon gaat zakken zal de temperatuur ook snel dat voorbeeld volgen.

Vanavond blijft het droog met bredere opklaringen.
In de nacht naar zondag komen er geleidelijk weer wat meer wolken opzetten. Mede daardoor zakt de temperatuur niet lager dan +9 a +10°C.

Laatste update: Ruben - 11:05u | Powered by BNS hybrIT

ma 10 nov

5
13
70
ZO1-2

Tot de avond droog

Maandag blijft het tot de avond droog. Eerst is het vrij zonnig maar geleidelijk neemt de bewolking toe. Namiddag kan er al eens een lokale bui vallen. In de loop van de avond zal er een zwakke regenzone van west naar oost over Limburg trekken.

De temperatuur blijft het goed doen en haalt een maximum tussen 12 en 13°C.

In de nacht naar dinsdag bestaat er eerst nog kans op een bui. Tegen de ochtend zal het overal droog zijn.


Update zaterdag 8 november, 11:19

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting

di 11 nov

9
13
2
ZW3

Brede opklaringen

Dinsdag mogen we boven Limburg brede opklaringen verwachten.
Het blijft dus ook droog.

De temperatuur loopt op naar een maximum van zo'n 13°C.
Er waait een matige zuidwestenwind.


Update vrijdag 7 november, 19:28

Lees meer
90%

Zekerheid weersverwachting

wo 12 nov

8
14
0
Z3-4

Zacht en zonnig

Woensdag wordt een zonnige en alweer zachte najaarsdag.
De temperatuur kan een maximum rond 14°C bereiken.
De wind waait matig uit het zuiden.


Update vrijdag 7 november, 19:33

Lees meer
85%

Zekerheid weersverwachting