vrijdag 7 februari

Guur en veel wolken maar zo goed als droog

Vannacht is het zwaar bewolkt boven Limburg. Het blijft zo goed als droog maar een beetje natte sneeuw is niet helemaal uitgesloten. Er bestaat echter geen risico op gladde wegen omdat de wegdektemperatuur boven nul blijft.

Vrijdag wordt een vrij gure dag. Het wordt in Limburg niet warmer dan 4 a 5°C en de matige oostenwind zal het schraler doen aanvoelen.

Op basis van de laatste weerkaarten kunnen we ervan uitgaan dat het in Limburg droog blijft, maar een beetje gemiezer valt nog steeds niet uit te sluiten.
De zon zal het zeer moeilijk hebben om zich een weg te banen tussen het vele wolkenvocht.

In de nacht naar zaterdag blijft het grotendeels bewolkt. Daardoor zal het niet gaan vriezen.

Laatste update: Ruben - 19:09u | Powered by BNS hybrIT

do 13 nov

9
18
35
Z2-3

Zeer zacht

Dat het donderdag zeer zacht wordt, is een zekerheid. Of het heel de dag droog zal blijven, voorlopig nog een vraagteken.


Update maandag 10 november,  8:52

 

Lees meer
75%

Zekerheid weersverwachting

vr 14 nov

12
15
70
W2-3

Onzeker

De verwachting voor vrijdag is momenteel nog zeer onzeker.
Regenzones komen dicht in de buurt, maar de weercomputers kunnen nog niet precies voorzien of en wanneer Limburg er al dan niet mee te maken zal krijgen.

Mocht het al vanaf de ochtend aan het regenen zijn, dan geraakt de temperatuur amper aan een graad of 10.
Blijft het lange tijd droog, dan kan er nog eens meer dan vijftien graden inzitten.


Update maandag 10 november, 10:42

Lees meer
60%

Zekerheid weersverwachting