

Droog, meestal zonnig en vooral weinig wind
Vannacht is het licht bewolkt tot helder.
Het koelt tegen het ochtendgloren af naar een minimum rond een graad of 12.
Woensdag blijft het overal in Limburg droog.
De zon krijgt soms het gezelschap van onschuldige stapelwolken maar zal toch wel een flinke stempel op ons weerbeeld weten te drukken.
Het wordt maximaal zo'n 24 graden.
Een groot verschil met de voorbije dagen, is het feit dat de wind het rustig aan doet. We gaan de warmte dus goed voelen.
In de nacht naar donderdag geraken we die warmte weer vlot kwijt. De minima komen dan rond 13 a 14°C uit.
Laatste update: Ruben - 23:33u | Powered by BNS hybrIT

Weermodellen
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Radar & satelliet
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Waarnemingen
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.