screenSize=
responsive_top_bottom=
static_orientation= vertical
Vannacht blijft het lange tijd helder. Naar de ochtend toe zou er regionaal ochtendgrijs kunnen ontstaan.
Vrijdag zal het eventuele ochtendgrijs al vrij snel verdwijnen.
Wat volgt is een grotendeels zonnige dag. Namiddag kunnen er van tijd tot tijd onschuldige stapelwolken voor de zon schuiven.
Vóór het middaguur is de noordwestenwind zwak van kracht. Namiddag komt er gemiddeld 3 tot 4 Beaufort te staan, wat dus zo'n 20 tot 25 km/u betekent.
De temperatuur klimt wat minder hoog op dan de voorbije 3 dagen het geval was. We kunnen nog maxima net boven 30°C verwachten.
Deze warmte zal vanwege de lagere luchtvochtigheid een stuk draaglijker zijn dan de hitte van donderdag.
In de nacht naar zaterdag komt er vanuit het noorden lage bewolking opzetten.
Zaterdag zal er in meerdere regio's in afwachting van de zon, geduld nodig zijn.
Laatste update: Ruben - 22:46u | Powered by BNS hybrIT
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.