Vannacht brede opklaringen. Maandag toenemende bewolking. 's Avonds kans op wat regen.
Vannacht blijft het droog en grotendeels helder.
Het koelt af naar een minimum van gemiddeld 5°C.
Maandagochtend kunnen we in Limburg eerst nog brede opklaringen verwachten.
Namiddag komt er meer en meer bewolking opzetten.
Met maxima rond 12 a 13 graden is het wat koeler dan de voorbije dagen.
Maandagavond is het zwaar bewolkt. Af en toe kan er wat regen vallen, maar op de meeste plaatsen valt er hooguit 1 tot 2 liter per vierkante meter.
In de loop van de nacht naar dinsdag trekken de regenwolken weg naar Duitsland. Dinsdagochtend blijft het dus droog.
De zuidenwind is eerst zwak van kracht. 's Avonds komt er een matige 4 Beaufort te staan.
Laatste update: Ruben - 17:56u | Powered by BNS hybrIT
Weermodellen
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Radar & satelliet
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Waarnemingen
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.
