

Zon, stapelwolken en kans op enkele buien
Vandaag krijgen we een afwisseling van zon en stapelwolken. Sommige stapelwolken weten uit te groeien tot buien. Het zal echter nooit langdurig regenen.
De temperatuur bereikt halverwege de namiddag een maximum tussen 17 en 19°C.
De wind waait uit het westen en is doorgaans matig van kracht.
Hou er best rekening mee dat ook vandaag de UV weer kan oplopen tot voorbij niveau 6.
In de loop van komende nacht zal er een buienzone van west naar oost over Limburg trekken.
Dinsdag wordt een zeer wisselvallige dag.
Laatste update: Ruben - 09:44u | Powered by BNS hybrIT

Weermodellen
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Radar & satelliet
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Waarnemingen
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.